група "Indios" дає концертСьогодні, 2 липня, латиноамериканська група «Indios» дає традиційний літній концерт на площі у Дрогобичі

Розташувавшись у тіні під гіллям крисатого дерева, тріо музикантів у національному одязі, з ніг до голови обвішані аксесуарами, невтомно творчо трудиться для дрогобичан. Містянам мандрівники добре знайомі. Латиноамериканці, що гастролюють переважно курортними містами України, традиційно щороку в розпал літа прибувають до Дрогобича і влаштовують вуличний концерт.

Перехожі жваво підходять до гурту, що манить пізнанням мистецтва іншої земної півкулі. Люди розглядають виставлені на продаж дрібнички латиноамериканської культури, а також аудіо-диски групи «Indios». Ще з більшою цікавістю приглядаються до артистично розмальованих облич та пір’яної корони на голові в одного з екзотичних музикантів.

Коли артисти переводять дух, припиняючи гру на національних інструментах, аби не втрачати слухачів, вмикають музику у записі. Дрогобичани не шкодують оплесків, кидають гроші у скарбничку музик на знак вдячності творцям піднесеного настрою у звичайний буденний день.