коронавірусПрацюють санаторії, готелі, бювет, продуктовий ринок, магазини непродовольчих товарів і заклади харчування працюють на виніс 

Вчора, 22 березня, відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відповідно на території Львівської області з 00.00 год. 23.03.2021 до 00.00 год. 05.04.2021 встановлено додаткові обмежувальні заходи. Рішення обласної комісії фактично продублювала і міська комісія ТЕБіНС.

Оскільки посилення карантину та встановлення додаткових обмежень породжує чимало спекуляцій та чуток, то надаємо інформацію про те, як житиме Трускавець в час посилення карантину

Отже, що потрібно знати про карантин у Трускавці?

В місті-курорті продовжують працювати санаторії та готелі, а також бювет мінеральних вод.

У Трускавці продовжують працювати продовольчі магазини, аптеки. Продовжують працювати продовольчі ринки та ярмарки. Непродовольчі магазини, а також кафе, бари, ресторани (заклади громадського харчування) працюють НА ВИНІС.

Транспортне сполучення з Трускавцем (автобусне та залізничне) працює в нормальному режимі при дотриманні всіх санітарно-епідеміологічних норм та обмежень. Продовжує працювати і внутрішній транспорт (міське автобусне сполучення, сполучення з селами, міжміське сполучення). Бювет працює.

Відсоток хворих у Трускавці залишається одним з найнижчих в області. Доступ в адміністративні будівлі органів місцевого самоврядування та органів державної влади на період посилення карантину обмежено.

Всі суб’єкти господарювання повинні дотримуватися санітарно-епідеміологічних вимог, тобто: соціальна дистанція, обмежена кількість осіб в приміщенні, антисептик, обробка поверхонь, обов’язкове носіння масок у приміщенні з закриттям рота та носа, температурний режим тощо.

Відповідно всі гості, які перебувають на курорті чи планують приїхати на відпочинок до Трускавця, можуть бути спокійні: тут вони зможуть з максимальною користю для себе перебути складну ситуацію в країні, оздоровитися та набути хорошого імунітету завдяки цілющим властивостям Трускавецьких лікувальних вод (імуномоделююча та імунопротекторна дія) та турботі, якою їх оточать в санаторно-курортних закладах курорту.

Детальніше про посилення карантину на території Трускавецької міської територіальної громади – у офіційному протоколі.

Відпочивайте у Трускавці та будьте здорові! І бережіть себе!