знакові призначенняПісля відставки Назара Холодницького з посади керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури виконувати обов’язки керівника САП буде Максим Грищук

Раніше він працював прокурором у Львові, рік воював у зоні АТО, де кілька місяців захищав Донецький аеропорт.

Виконуючим обов’язки голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) став Максим Грищук. Про це напередодні повідомило «РБК-Україна» з посиланням на власні джерела в САП, передає Д-НК.

Вчора попередній голова керівник САП Назар Холодницький написав заяву про звільнення. Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова підписала наказ про його звільнення. Тимчасово очолив відомство Максим Грищук. Зазначається, що Максим Грищук в жовтні 2015 подавав заяву до конкурсної комісії з обрання голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. За результатами відбору, 27 листопада комісія подала генпрокурору Віктора Шокіна дві кандидатури — Максима Грищука і Назара Холодницького. Шокін затвердив кандидатуру Холодницького. У грудні 2015 року Холодницький призначив Грищука своїм заступником.

Нагадаємо, Назар Холодницький звільнився з посади керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури за власним бажанням. Також ASPI news повідомляло, що Холодницький відзвітував про результати роботи за перше півріччя 2020 року.