Розбираємось в особливостях таких торгових майданчиків, та спробуєм визначити топ криптобирж.

Зайнятися торгівлею електронними грошима можна не виходячи з дому: угоди укладають на онлайн-майданчиках. Але такий вид інвестування вважається ризиковим через небезпеку відразу втратити всі вкладення. Що потрібно врахувати трейдеру-початківцю і як вибрати майданчик, розбираємо разом з ДНК.

Що таке криптобіржа?

Якщо зовсім коротко, то це електронний майданчик, де торгують криптовалютою електронними грошима. Як і на біржах традиційних валют, завдання учасників отримати прибуток, тобто купити подешевше та продати дорожче.

Біржі можуть займатися лише операціями з різними видами криптовалют (Bitcoin, Tether, Ethereum, Ripple та іншими). Або проводити обмін електронних грошей на світові валюти (долари, євро тощо). А також поєднувати обидва напрямки.

Як вибрати електронний майданчик?

Отримання прибутку залежить не так від майданчика, як від ваших дій. Але від біржі залежить збереження грошей, що важливо за такого надризикового виду діяльності, тому Кракен біржа це саме та площадка де слід починати.

Особливості та принцип роботи Kraken

Криптовалютна біржа Kraken має гідну репутацію на міжнародній арені. Інтерфейс сайту перекладено 14 мовами, включаючи і російську. Платформа уклала договір з першим банком криптовалюти, а також своєчасно пройшла аудит, що доводить наявність фінансових резервів.

На даний момент майданчик надає можливості для маніпуляції більш ніж 50 видів популярних цифрових активів. Крім того, біржа Kraken постійно розвивається, розширюючи межі впливу. Примітно, але керівники ресурсу не додають до бази маловідомих токенів, керуючись глобальними рейтингами.

Торговий майданчик має безліч переваг, включаючи компетентну службу підтримки та можливість маржинальної торгівлі. Крім того, багато користувачів розцінюють як істотну перевагу низькі комісійні за проведення транзакцій.

Торгівля цифровими активами здійснюється на офіційному сайті у вкладці «Trade». Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, тому вибрати валютну пару або задіяти ордер не складе труднощів. Проект володіє зручним і функціональним терміналом TradingView. Це своєрідна програма, яка надає уже досвідченим трейдерам можливість поглибленого аналізу ринку.

Що потрібно для реєстрації на біржі?

Процедура реєстрації може бути різною на різних майданчиках і змінюватися з часом. Головне — ви повинні надати персональні дані та підтвердити їх. Десь попросять надіслати адресу електронної пошти, номер телефону та скан паспорта. Для роботи на іншій біржі потрібно зробити фото з паспортом в руках. На біржах деяких країн (де цього вимагає місцевий закон) потрібно підтвердити джерело коштів та їх чистоту: надіслати довідку 2-ПДФО або договір купівлі-продажу об’єкта нерухомості.

Чи потрібна англійська мова?

Можна обійтися без іноземної: частина майданчиків має версії сайтів російською мовою. Але знання англійської – великий плюс для трейдера на біржі. Якщо ви добре володієте цією мовою, то простіше шукати інформацію, більший за перелік можливих варіантів.

На що звернути особливу увагу?

Вивчаючи сайти бірж, звертайте увагу на:

  • на ціну потрібної вам криптовалюти на певному майданчику;
  • на розміри комісій та їх кількість. Якщо біржа знімає чималу плату за кожну операцію, опинитися в плюсі ​​трейдеру-початківцю буде дуже важко. Заздалегідь прораховуйте, чи буде вигідна операція після вирахування комісії;
  • ліміти виведення коштів. Якщо за добу дозволяється вивести лише 100 доларів, це незручно. На початкових етапах, коли прибуток ще малий, це може здатися несуттєвим. Але як тільки ви почнете заробляти більше, обмеження сильно заважатимуть;
  • мінімальний поріг поповнення — оцінюйте, чи є сума посильною для вас.