Дні Європи у ДрогобичіСолодкою родзинкою Днів Європи у Дрогобичі стала презентація кримсько-татарської кухні

Переселенець з Криму Амет разом з дружиною гостинно припрошували дрогобичан та гостей міста почастуватися національною випічкою кримсько-татарського народу. Охочих пізнати культуру цього етносу на смак, а також зробити оригінальне фото з кримцями , не бракувало. Об’єктиви камер зафіксували, як до презентаційного намету кримських переселенців підійшов найвищий гість дрогобицького свята Посол ЄС в Україні Ян Томбінський в компанії Генерального Консула Польщі у Львові Ярослава Дрозда та в.о. міського голови, секретаря міської ради Тараса Метика.

Після обміну вітальними жестами європейські дипломати на згадку від кримця Амета отримали сувеніри. Свій патріотизм переселенці з нині окупованої української території на європейському дійстві виразили плакатом «Крим- це Україна». Надзвичайно товариські і відкриті у спілкуванні нинішні вигнанці Криму доручили розмалювати цей плакат юрмі дітвори на площі.

Багатьох відвідувачів свята вразив ще один патріотичний момент: перед початком концерту гурту «Тарака» маленька дівчинка татарської зовнішності, загорнена у синьо-жовтий прапор, посеред площі душевно наспівала: «Ще не вмерла Україна».

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому