катастрофа в КримуТисячі кримчан їдуть з окупованої частини в вільну Україну і просять допомоги

Українські прикордонники, що залишилися на адмінграниці з окупованим Кримом, продовжують надавати допомогу жителям півострова, незважаючи на погіршення здоров’я.

Про це розповів помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян, передає ДНК.

Раніше повідомлялося, що Херсонщина готує до евакуації сотні дітей, що живуть поблизу «Кримського Титана». Він розповів, що кілька днів тому українські прикордонники, що знаходяться на пунктах пропуску «Каланчак» і «Чаплинка», звернулися до медиків у зв’язку з погіршенням стану здоров’я.

катастрофа в Криму

Незважаючи на це, багато хто залишився нести службу на постах з головним болем і ознаками хімічного отруєння. Слободян зазначив, що тепер всІ прикордонники в районі Криму працюють в багатошарових респіраторах і їх здоров’ю нічого не загрожує.

Співробітники прикордонної служби готові надати допомогу жителям окупованих кримських міст, які постраждали в результаті хімічних викидів. За словами чиновника, пропускний пункт «Чонгар» працює в посиленому режимі, щоб забезпечувати безпечний перехід всім жителям півострова.

Контрольно-пропускні пункти «Колончак» і «Чаплинка», розташовані на кордоні з окупованим Кримським півостровом, припиняють свою роботу. Кремлівське керівництво в неофіційних бесідах за закритими дверима вже давно обговорює тему неминучості повернення окупованого Криму під крило України.