опозиціонери БілорусіЧлени Координаційної ради Білорусі не відповіли прямо на питання про Крим, але і не поставили під сумнів суверенітет України

Білоруські опозиційні політики Іван Кравцов та Антон Родненков не змогли прямо відповісти на питання «Чий

Крим». Про це повідомляє українська редакція «Радіо Свобода», передає Д-НК.

Членів Координаційної ради білоруської опозиції запитали про це під час недавньої прес-конференції в Києві. Таке ж запитання свого часу задавали іншим білоруським опозиційним політикам Світлані Тіхановском і Валерію Цепкало. При цьому Тіхановська спочатку відмовилася відповідати на це питання, але потім все ж заявила, що де-юре Крим є українським, але де-факто вже належить росії.

У той же час Цепкало також не відповів прямо на це питання: він розсміявся і почав уникати відповіді. У подібній ситуації опинилися і Родненков з Кравцовим. Вони не відповіли прямо на це питання, але і не поставили під сумнів суверенітет України. «Ми абсолютно і повністю визнаємо суверенітет України і не вважаємо, що тут можливі якісь дискусії з цього приводу», — заявив Родненков.

Він також запропонував більше уваги приділити білоруському Координаційній раді, а на тему територіальної цілісності України буде скликана ще одна прес-конференція за участю Роднєнкова і Кравцова.