Крим це УкраїнаОкупаційна влада Криму передала частину острова Тузла в федеральну власність ерефії

Це говорить про те, що Кремль вже готується до повернення півострова законному власнику — Україна.

Про підготовку Кремля до швидкої деокупацію Криму розповів відомий український журналіст і телеведучий Віталій Портников, повідомляє ДНК з посиланням на ФБ сторінку політолога.

Він звернув увагу на те, що Тузлу ще задовго до анексії орки намагалися «відкусити» у України. Зробити це вдалося лише після анексії. На перший погляд, передача Тузли в федеральну власність ерефії зараз не має сенсу, так як весь півострів підконтрольний РФ. Однак, запевнив Портников, це багато що говорить про плани Кремля.

Крим це Україна

«Це страх окупанта. Точне, якесь тваринне розуміння, що Крим ерефійським не залишиться надовго, що вкрадене доведеться віддати «, — пояснив журналіст, уточнивши, що це звичайна спроба «відхопити те, що погано лежить» в останній момент.

Портников висловив упевненість, що в Кремлі як і раніше вважають Крим територією України, не дивлячись на казки, які розповідають населенню. «Вони просто взяли Крим і її жителів — як і Донбас, Придністров’я, Абхазію або Південну Осетію — в заручники. Окупація є окупація «, — констатував він.