дірявий бюджетВітаю вас, шановні, «Слуга Народу» Зеленського разом з проросійською групою депутатів «Довіра» змусили всю країну жити з дірявим бюджетом

Гігантська діра досягла розміру у 300 млрд гривень, і це

тільки те, що очікують офіційно. Реально, гадаю, може бути у два рази більше. Зеленський без сумнівів порізав субсидії, пільги, різноманітні соціальні видатки. Не торкався тільки бюджету поліції, суддів, прокуратури та інших ДБР. Не забув про себе — на утримання Зеленського до кінця року передбачено мільярд гривень.

Дефіцит держбюджету збільшується на 202 млрд грн — до 298,4 млрд грн (з 96,3 млрд грн), доходи скорочують на 119,75 млрд грн — до 975,8 млрд грн (з 1095,6 млрд грн), видатки збільшуються на 82,4 млрд грн — до 1266,4 млрд грн (з 1184 млрд грн). Зеленський створив фонд на боротьби з COVID-19 в розмірі 64,9 млрд грн. Нагадаю, коли креатура Коломойського Максим Степанов став міністром МОЗ, у той же день він зареєстрував на свою дружину компанію «Бестздрав», через яку проводить закупівлі різноманітного медичного обладнання та препаратів. Ось туди і підуть ці мільярди.

Скорочуються видатки на виплату пільг та житлових субсидій громадянам на 8,2 млрд грн. Також скорочуються видатки на підтримку та розвиток об’єднаних територіальних громад на 2,1 млрд грн, на виплату деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплату послуг окремим категоріям населення (перенесено термін запровадження підвищених розмірів деяких соціальних виплат з 1 січня на 1 липня 2020 року) — на 1,9 млрд грн.

Прогноз ВВП України на цей рік був переглянутий — наразі очікується падіння на 3,9% у порівнянні з зростанням на 3,7%, що планувалося раніше. Ось такий перший рік влади коміка-малороса. Звичайно, у нього звинувачують у всьому пандемію. А не ті некомпетентні рішення коміка та різко збільшившися рівень корупції, коли комік поставив на посади своїх людей.