Кортеж Зеленського в Одесі викликав здивування в МережіПрезидента України Володимира Зеленського під час робочої поїздки до Одеси супроводжував кортеж з дев’яти автомобілів

Очевидці звернули увагу на кортеж президента Володимира

Зеленського в Одесі, куди глава держави прибув напередодні. Один з очевидців став свідком проїзду кортежу і зняв його на свій мобільний телефон, після чого опублікував в соціальних мережах.

При цьому журналісти звернули увагу на кількість машин і нагадали слова колишнього президента, який під час передвиборної кампанії коментував президентські кортежі попередніх президентів. Зеленський поки стримує свої слова про те, що заради руху його автомобіля дороги в містах країни не перекривають, але все одно нарвався на критику.

«Подумаєш, якихось чотири броньовані машини, два бусика, дві швидкі і автомобіль супроводу поліції. Ну не велосипеди. Ну майже ж», — сказано в повідомленні журналістів  видання «Думська» в Telegram.

Раніше президент Володимир Зеленський коментував закиди на свою адресу і заявляв, що співробітники Служби безпеки глави держави працюють по протоколу і виконують норми законодавства з охорони президента.