Дрогобич господаркаСьогодні 15 вересня, відбулася понеділкова оперативна нарада виконавчих органів Дрогобицької міської ради

Про стан господарських справ у місті доповідав начальник департаменту міського господарства Іван Лепкий. За його словами, виконання планових робіт КП «Дрогобичводокан», через які минулого тижня на добу у місті було призупинено водопостачання, виконані у повному обсязі. Готовність комунальних підприємств до зимового періоду складає 80%.

Щодо ремонту доріг, то завершено капітальний ремонт вулиць Чапельського та Вокзальної, проводиться ремонт вулиці В. Великого та підсипка фрезерним матеріалом вулиці Самбірської. Розпочато проектні роботи з прокладення ливневих стоків на вулиці Самбірській.

Керівник КП «Дрогобичтеплоен» Ігор Хом’як доповів про кризову ситуацію на підприємстві. За його словами, підприємству не надходять кошти, які мешканці міста сплачують за отримані послуги. Усі кошти, які сплачує населення централізовано зберігаються у Києві. Підприємство вимушене брати кредити на погашення заробітної плати та оплату використаного газу. Зважаючи на критичну ситуацію, міський голова Олексій Радзієвський дав доручення підготувати лист на ім’я Президента та Прем’єр-міністра України щодо негайного вирішення цієї проблеми.

Міський голова Стебника Василь Пецюх доповів, що у місті відбувається підготовка до опалювального сезону. У червні сесією міської ради було прийнято рішення про надання дозволів мешканцям міста на встановлення індивідуального опалення. Щодо господарки міста, то проводиться ремонт вулиці Трускавецької.

Начальник Дрогобицької міліції Андрій Білас повідомив, що робота ведеться у звичайному режимі. Громадський порядок у місті забезпечено на належному рівні.
Керівник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту паселення Микола Летнянчин повідомив, що у місті буде працювати комісія з перевірки захисних споруд для населення. Також посадовець нагадав, що необхідно пришвидшити темпи підготовки проектно-кошторисної документації для освоєння коштів спрямованих на ліквідації наслідків весняного паводку, оскільки є обмеження терміну виконання завдання.

Керівник КП «Інститут розвитку міста» Михайло Лужецький повідомив про хід освоєння гранту США призначеного на реставрацію церкви св. Юра. Відтак завершено роботи по встановленню пожежної сигналізації. В скорому часі буде підключено електропостачання. Отримано дозвіл на реставрацію, відповідно розпочнуться реставраційні роботи.

Планується облаштування передбаченої проектом автомобільної парковки та території церкви. Також посадовець розповів про залучення інших грантів для розвитку міста. За його словами, більшість проектів, які подаються на конкурси, є успішними. Останні проекти спрямовані на енергозбереження та комп’ютерне облаштування дошкільних навчальних закладів. Завдяки грантовим коштам планується облаштування дитячих майданчиків у місті.