(Обіцянки виконуються … або Коростельов-стріт)

дороги у ДрогобичіТема стану доріг (або точніше їх відсутність ) у Дрогобичі є дуже старою, але завжди актуальною

Хотілося би в неї, як водію, просто додати штрих. На фото 1 зображена яма по вул. В. Винниченка, яка спочатку була проваллям в дорозі, потім просто ямою, потім ямою, засипаною щебенем, який вибивають автівки і який можна підсипати (і відповідно списувати) безкінечно. На фото 2 дорога з моста на жд вокзал і одночасно об’їздна дорога для вантажного транспорту, на яку колись давно висипали купу болота і перекрили одну смугу руху. На фото 3 заїзд в мікрорайон, який терміново заасфальтували, з використання великої кількості техніки та ще й у суботу.

По дорогам з фото 1 і 2 за день проходять тисячі одиниць автотранспорту дрогобичан і гостей міста, а в поворот з фото 3 тільки десятки, але він став приорітетом і його відремонтували в першу чергу за кошти тисяч інших платників податків до міського бюджету. А може, насправді, все дуже просто і це заїзд до мікрорайону, де мешкає перший заступник міського голови Герман Ігор (Політичнаа Партія«ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ») і де з’явився відповідальний депутат Демко Тарас (Політичнаа Партія«ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» і один з «найчесніших» дрогобичан, позаяк був чи є учасником Руху Чесно в Дрогобичі ).

Про стан доріг або бездоріжжя на інших важливих артеріях міста навіть не згадую. Можемо тільки з гіркотою констатувати, що попередня влада отримала гідних послідовників.

Всіх зі св’ятом СВЯТОГО МИКОЛАЯ, миру та добробуту.

Усі матеріали з відкритих джерел

Небайдужий дрогобичанин