7 лютого у Львівській обласній військовій адміністрації відбулася нарада за підсумками реалізації на Львівщині соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» за участі в. о. Міністра молоді та спорту Матвія Бідного та керівника Львівської військової адміністрації Максима Козицького. Соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України» входить у загальнонаціональну програму Президента України.

Як повідомляє ДНК з посиланням на ДМР, за підсумками результатів проєкту за 2023 рік, Львівська область посіла третє місце з-поміж 22 областей України та міста Києва.

Хочу привітати вас з вражаючими результатами за минулий рік. Ви перемогли у номінаціях «Кількість координаторів» та «Кількість залучених до проєкту українців». Я сподіваюсь, що це буде мотивацією для вас, аби у 2024 році посісти перше місце. Кабмін України вже затвердив субвенцію на 2024 рік, тож координатори проєкту зможуть втілити ще багато нових та цікавих ідей, – звернувся до учасників т.в.о. Міністра молоді та спорту України Матвій Бідний.

Також Матвій Бідний запросив Львівщину доєднатися до проєкту з цифровізації – додатку «Активні парки», який зробить заняття більш різноманітними.

Загалом, до реалізації проєкту залучені 80 координаторів з 46 територіальних громадах області, які упродовж року, тричі на тиждень, проводили заняття з рухової активності. Розмір субвенції з державного бюджету для оплати роботи координаторів склав понад 4,6 млн.

Серед кращих координаторів Львівської області відзначено координатора Дрогобицької територіальної громади Ірину Циган за мотиваційні відеоролики-звіти про проведення занять та перемогу в номінації «Найбільший результат за найменший термін».

Окрім цього, серед успіхів Львівської області в межах проєкту й те, що вперше в Україні саме у Львові провели обласний форум координаторів, на якому представники територіальних громад та координатори отримали теоретичну та практичну інформацію щодо реалізації проєкту.

Під час реалізації проєкту на Львівщині:

  • задіяли 185 локацій;
  • провели понад 6 000 занять із травня по грудень у 46 громадах;
  • залучили понад 88 000 осіб до рухової активності віком від 2 до 86 років.

Додамо, що проєкт «Активні парки – локації здорової України» є важливим, оскільки допомагає підтримати фізичне здоров’я, а разом із тим і здоров’я ментальне. Люди різних вікових груп збираються разом, щоб бути активнішими та здоровішими.