перевізники ДрогобиччиниПід час чергової зустрічі з перевізниками, яка відбулася в понеділок, 1 лютого, яку провів голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор, розглядалось спірне питання, яке виникло між фірмами перевізниками – МПП «Транспортник» та ТОВ «Сігма»

Рішенням конкурсного комітету щодо визначення переможця конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування на маршруті Дрогобич – Борислав було визнано ТОВ «Сігма» (керівник Михайло Пастушак) та було укладено з ним договір. Попередній перевізник, який виконував цей маршрут МПП «Транспортник» (керівник Володимир Кузбит) не згідний з таким рішенням і продовжує виконувати названий рейс.

«Конфлікт потрібно вирішувати за столом переговорів, а не на дорозі», — Максим ЛісогорВ зустрічі взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Шутко, були запрошені керівники інших фірм-перевізників, які озвучили своє бачення виходу з ситуації. Депутат районної ради Микола Мандзяк у своєму емоційному виступі наголосив, що попередній перевізник неодноразово зривав графік, і це призводило до систематичних запізнень на роботу працівників нафтопереробного заводу та відсутність в автобусах недільних графіків.

Максим Лісогор закликав керівників все таки вирішити питання за столом переговорів, а не виясняти стосунки на дорозі, це ні до чого доброго не приведе.