ЖКГ СтебникаКомунальники з «Стебниккомунсервісу» обурені тим фактом, що членом комісії, яку скерували перевіряти підприємство, є Павло Побережний, який в минулому був офіційним радником екс-мера Романа Калапача

Працівники ДП «Стебниккомунсервіс» та ДКП «Стебниктеплокомуненерго» ставлять під сумнів правомірність дій громадського об’єднання «Воля громади» щодо ініційованої ними перевірки діяльності даних підприємств, для якої, на думку комунальників, вони не мають жодних підстав. Так, у зверненні до міського голови трудовий колектив

«Стебниктеплокомуненерго» висловлює свою стурбованість безпідставним цькуванням громадським об’єднанням їхнього підприємства. Комунальники сумніваються у щирості дій ГО «Воля громади», як у попередніх, які супроводжувались грубим, незаконним тиском на колектив, керівництво підприємства, міську раду, так і сьогоднішніх. На думку працівників, члени громадського об’єднання займаються незаконними діями, цькують підприємство в засобах масової інформації, вихоплюючи вигідні їм епізоди, які жодного відношення не мають до з’ясування фактичного стану справ на підприємстві.

Комунальники з «Стебниккомунсервісу» обурені тим фактом, що членом комісії, яку скерували перевіряти підприємство, є Павло Побережний, який в минулому був офіційним радником екс-мера Романа Калапача. На їхню думку, п. Побережний, який дискредитував себе зв’язками з попереднім міським головою і виявився, м’яко кажучи, неефективним керівником, не має морального права брати участь в роботі комісії. Трудовий колектив вважає його самозванцем, оскільки він проживає в с. Станиля і не є делегованим стебницькою громадою.

За словами працівників обох підприємств, їхню діяльність перевіряють компетентні органи, тому представників громадського об’єднання, яке має сумнівну репутацію серед стебничан, вони до перевірки не допустять.

Джерело: © Стебницькі Вісті
Віктор Грушевський