поминальні дніДо поминальних днів комунальники наводять лад та благоустрій на кладовищах міста і територіальної громади

Як повідомив керівник КП «СМУ» Володимир Суда, роботи із вивезення куп сміття із кладовищ міста, які утворюються в результаті очищення могил мешканцями, комунальні працівники регулярно здійснюватимуть до 1 листопада. Окрім цього, Володимир Суда запевняє – благоустрій кладовищ працівники Служби муніципального управління проводять систематично, однак напередодні 1 листопада цьому питанню приділяють максимальну увагу.

Паралельно з вивозом сміття, ми здійснюємо благоустрій територій цвинтарів та підсипку доріжок на кладовищах. Частину центральних доріжок заасфальтували. Ми розуміємо, що осінь – пора злив, а далі погода погіршуватиметься, тому працюємо над забезпеченням благоустрою на кладовищах, щоб мешканці мали змогу без перешкод добиратись до могил своїх родичів, – наголосив Володимир Суда.

Окреме доручення працівникам СМУ адресував і міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Під час щотижневої наради очільник громади доручив комунальникам подбати про благоустрій могил полеглих Героїв.

Пам’ять про наших воїнів безцінна. Тому їхні могили найперше мають бути доглянутими та прибраними – це наш громадський обов’язок перед ними та їхніми сім’ями. Окрім цього, на кожній могилі захисника має майоріти синьо-жовтий стяг, – підкреслив Тарас Кучма.

Також у Дрогобичі, традиційно, до 1 листопада на загальноміське кладовище курсуватиме і безкоштовний громадський транспорт. Попередньо графік руху транспорту затвердили з 11:00 по 18:00 год.