змагання з волейболуУ рамках проведення 26 комплексних обласних ігор Львівщини 2 – 3 вересня 2017 року у м. Броди, другий рік поспіль відбулися обласні змагання з волейболу серед чоловічих та серед жіночих команд

Участь у змаганнях прийняли чоловічі команд з 18 районів та міст обласного значення та 1 команда Грабовецької ОТГ, а також 9 жіночих команд.

У змаганнях були представлені команди міст: Новий Розділ, Червоноград, Самбір, Борислав, Дрогобич, Стрий, а також команди районів: Бродівського, Кам’янко-Бузького, Жидачівського, Радехівського, Жовківського, Мостиського, Пустомитівського, Яворівського, Дрогобицького, Самбірського, Стрийського, Сокальського та Грабовецької ОТГ, всього – близько 200 учасників.

змагання з волейболу

Привітали учасників з початком змагань директор Львівського обласного Центру «Спорт для всіх» – Вадим Климович, секретар Бродівської міської ради – Микола Бакай, та завідувач сектору молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації – Наталія Гудима.
Отож, у дводенній напруженій боротьбі серед чоловічих команд перемогу здобула команда Бродівського району, друге місце посіла команда м. Борислав та третє місце – команда Сокальського району.
Переможців та призерів нагороджено кубками, медалями та грамотами Львівського обласного центру «Спорт для всіх».

Начальник відділу молоді та спорту Володимир Рахель