дрогобиччина новиниЩе з давніх-давен навала колорадських жуків псувала селянам весь урожай картоплі

Вивести їх можна було лише ціною отруєння бульби хімікатами, які паралельно знищували і шкідників. Сьогодні ж з появою нового значення слова «колорад» з’явилося і більше поле для нанесення шкоди звичайним людям, а у нашому випадку – жителям Дрогобича.

Так, ви правильно зрозуміли, далі розмова піде про відомих дрогобицьких можновладців − екс-міського голову О. Радзієвського і екс-секретаря Дрогобицької міської ради Т. Метика. «Шанований» дрогобичанами пан Радзієвський вчора, 5 листопада, врешті-решт з’явився на роботу. Це після більше ніж піврокової судової тяганини, місяця лікарняного, відрядження і ще бозна чого (набридло запам’ятовувати відмазки чиновника).
Незважаючи на це, Олексій Васильович, який і досі наївно вважає, що може продовжувати виконувати обов’язки міського голови Дрогобича за рішенням суду (хоча поновити його на роботі перш за все мала б виконавча служба, яка чомусь це не дуже спішила робити), не вважав за потрібне з’явитися на сьогоднішнє засідання виконкому. Але питання  затвердження виконання міського бюджету за дев’ять місяців: дохід 241 млн.грн., видатки 251 млн.грн, таки спробував пропихнути. Ну і як же не згадати про скромну надбавку собі і Метику за  високі догягнення у праці та виконання особливо важливої роботи — вересень: Радзієвський — 2190,95 грн, Метик -956,62 грн; жовтень: Радзієвський -92,22 грн, Метик -1753,80 грн. Це в той момент, коли влада, та і весь Дрогобич за дев’ять місяців нажили боргу на 10 мільйонів!

До речі, 17 листопада 2014 року відбудеться розгляд апеляційної скарги на рішення Дрогобицького  суду про поновлення на посаді О. Радзієвського. Дрогобицька громада стикнулася лицем до лиця з свавіллям судів, безчесністю та ницістю позивачів. Тільки участь великої кількості громадян у судовому засіданні може схилити Феміду до об’єктивного розгляду цієї справи, яка вже набула статусу політичної. Невже ми допустимо, щоб на річницю Майдану в Україні нами в Дрогобичі буде керувати колишній перший секретар міськкому КПУ, колишній голова Львівського обласного осередку партії Регіонів, великий прихильник червоних прапорів та георгіївських стрічок – О. Радзієвський.

На противагу Олексію Васильовичу, Метик не мав відпустки, лікарняного і відряджень, навіть приходив на засідання виконкому, забувши, що він вже не секретар Дрогобицької міської ради. Після цього речення у багатьох виникнуть питання: а як же рішення Львівського апеляційного суду? Все до болю просто панове, ані Метик Т. М, ані Радзієвський О. В. не зверталися до Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області із заявою про видачу виконавчого листа у справі № 442\2000\14-а, про поновлення Метика Т. М. на посаді секретаря Дрогобицької міської ради Львівської області, та й на додачу сесія Дрогобицьої міської ради на виконання постанови суду розглянула заяву Тараса Метика, але не поновила його на посаді секретаря Дрогобицької міської ради. І найголовніше: персональний склад виконавчого комітету затверджується рішенням сесії Дрогобицької міської ради. Дивно, як пан Метик, будучи не перший рік депутатом міської ради, не врахував такої, здавалося б, дрібнички. Ось чому члени виконкому відмовлялися засідати під головуванням Метика, ось чому і сьогодні, 6 листопада, вони пригрозили йому покинути залу засідань, адже як може самозванець головувати на засіданні виконавчого комітету? Та й попросту навіщо тоді були ці жертви на Майдані, якщо ми і далі продовжуємо заплющувати очі на порушення закону посадовцями?

Тож, думайте і робіть власні висновки: знищувати «колорадів» Дрогобича так званими хімікатами чи боготворити супергероїв з червоними плащами комунізму.

Прес-служба ГО «Дрогобицький майдан»