Сьогодні нікого не здивуєш продукцією, упакованою в дой пак пакети із застібкою типу zip-lock. Однак вони з нами не так давно. Причому ідеальні крафт пакети із застібкою з’явилися ще пізніше, адже сама пластикова «блискавка» та зручна конструкція дой пак розвивалися у різний час та були придумані різними виробниками. Пальму першості утримує саме зіп-лок. Перший варіант такої застібки було винайдено ще у далекому 1951 року Борджем Мадсоном. Однак вона виглядала зовсім не так, як сьогодні. До розуму винахід було доведено компанією «Флексігріп» й на це пішло ціле десятиліття. Одним словом, коли конструкція дой-пак пакетів тільки-но з’явилася та була далека від досконалості (а сталося це в 1963 році у Франції) поліетиленові пакети з застібкою zip вже використовувалися. А збирання цих двох винаходів в одне ціле відбулося ще пізніше.

Ми розповімо, чим так хороші крафт пакети із застібкою zip-lock та конструкцією дой-пак. А замовити послуги з виготовлення цього товару на замовлення в Україні можна у виробника – компанії «ТЕРА ПЛАСТ»: https://teraplast.com.ua/ua/g16360317-pakety-doj-pak.

Виготовлення дой пак пакетів на замовлення в Україні

Крафт дой пак пакети із застібкою зип лок мають величезну кількість переваг. Серед них:

  • стійкість у наповненому вигляді;
  • герметичність упаковки;
  • можливість відкривати/закривати пакет багаторазово (понад 100 циклів);
  • універсальність;
  • доступна вартість;
  • можливість нанесення логотипів, слоганів та іншої інформації.

Крім того, сучасні крафтові пакети ефективно захищають вміст не тільки від безпосереднього контакту з навколишнім середовищем, але зберігають свіжість, а також аромат товару. Тому виготовлення дойпаків на замовлення є популярною послугою. Це упаковування має великий попит у сферах фасування кави, спецій, чаю, солодощів ручної роботи та багато чого іншого.

Крафт пакети з застібкою «ТЕРА ПЛАСТ» недорого

Якщо ви шукаєте, де можна купити крафт пакети з застібкою зип лок, зверніть увагу на онлайн сторінки виробників. Зрештою, виготовлення дойпаків передбачає можливість нанесення друку, що обійдеться дешевше, ніж звернення до сторонньої друкарні. В Україні можна зв’язатися з компанією «ТЕРА ПЛАСТ», в цьому випадку ви отримаєте якісні пакети дой пак та повнокольоровий друк найвищого рівня. У порівнянні з цінами на ринку, таке замовлення коштуватиме справді недорого.