колективи СтебникаНеабияк святочно минулої неділі було у місті калійників – у Народному домі пройшов звітний концерт танцювальних колективів «Калинове намисто» та «Бджілка»

Як повідомляє Дрогобиччина — новини краю з посиланням на Стебницькі вісті. Про концерт та колектив розповідає мама однієї з вихованок – Оксана Радищак: «Цього дня глядацькій аудиторії дітки запрезентували свої номери, які вони вивчали протягом року разом із своїм вчителем Інною Задолинною. Ця людина є справді бджілкою-трудівницею, адже вкладає у свою працю душу, можна сказати живе нею, а до діток виявляє таку доброту і одночасно ласкаву строгість, що малят це вчить та спонукає приходити і займатися. Зокрема, моя дитина ходить вже з трьохрічного віку в цей танцювальний колектив, і я бачу позитивні зміни не лише в фізичному розвитку, але й вміння знаходити спільну мову з ровесниками, поступатися молодшим і бути ввічливою до старших.

Також у звітному концерті брали участь дітки з вокальної студії Сяйво зірок, керівник Наталія Пецюх і дітки із Стебницькоі музичної школи. Під завісу концерту Інна Задолинна подякувала всім присутнім і висловила тверду впевненість, що дітки і надалі будуть плідно займатися танцями і досягати результатів. Від імені батьків молодших учасників танцювального колективу «Бджілка» висловлюю Вам, Інно Миколаївно, подяку — за терпіння і підхід до наших діточок. Ви направду людина,якій можна беззастережно довірити виховання майбутнього покоління. Дякуємо Вам і низький Вам уклін від нас.»