КиївстарСьогодні високошвидкісний мобільний інтернет 4G від Київстар в діапазоні 1800 МГц запустився у Львові і області

4G надається всім абонентам Київстар без додаткової плати згідно діючих тарифних планів. Нагадаємо, що для

використання 4G потрібно підготувати свій гаджет та SIM-карту.

Абоненти Київстар можуть перевірити, чи підтримує їх смартфон і SIM-карта зв’язок четвертого покоління за допомогою USSD-кодів: *245*5# виклик – для перевірки смартфона; *245*4# виклик – для перевірки SIM-карт. Замінити USIM можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Так само компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів і гаджетів за вигідною ціною в магазинах і на сайті https://shop.kyivstar.ua/ua/.

«Перед запуском кожного населеного пункту ми ретельно налаштовуємо мережу для забезпечення максимальної якості, широкого покриття і кращого клієнтського досвіду. Це наша стратегія. Ми відмінно підготували 4G в Києві, Одесі та на курортах. 9 липня плануємо запустити Вінницю, 11 липня – Тернопіль і Хмельницький», – зазначив Петро Чернишов, президент Київстар, СЕО Бізнес Одиниці Євразія VEON.

У планах оператора на початку серпня забезпечити покриття 4G на території, де проживає близько 50% населення країни, передає ДНК.

Київстар надає швидкісний мобільний інтернет з максимальною теоретичною швидкістю передачі даних в діапазонах 2600+1800МГц – до 700 Мбіт/с. Більше деталей про 4G за посиланням: http://kyivstar.ua/4g.

Нагадуємо, покриття 4G у діапазоні 1800МГц також запустили lifecell і Vodafone.