відпочинок у ТрускавціМісто-курорт цими вихідними відвідала делегація китайських тур-операторів та представників туристичних ЗМІ

Гості із піднебесної прибули у Трускавець для ознайомлення з оздоровчими можливостями курорту, повідомив на оперативній нараді міський голова Руслан Козир.

Заступник міського голови з питань розвитку курорту Юрій Яворський, який супроводжував гостей з Китаю, поділився на нараді своїми враженнями.

«Наші гості вперше в Україні. Для них Трускавець став певним відкриттям і судячи з розмов — приємним. Китайців дивувало наше чисте повітря, велика кількість зелені та атмосфера спокою, яка панує у Трускавці. А найголовніше — це унікальність дії нашої Нафтусі на організм людини», — зауважив посадовець.

Щодо цілющих властивостей трускавецької води Нафтусі, то гості з Китаю, із величезною прискіпливістю та цікавістю досліджували та куштували лікувальну воду, розпитували про її можливості та оздоровчі властивості. Це зумовлене тим, що бажання оздоровити свій організм саме методом природного шляху – дуже імпонує китайцям та закладений на їхньому підсвідомому рівні, ділився спостереженнями Юрій Яворський.

У рамках екскурсій по місту та санаторіях, відвідин бювету мінеральних вод – закордонна делегація із великим захопленням оглядала і місцеві музеї, прагнули якомога більше дізнатися про культуру та самобутність українців. Із позитивними враженнями закордонні гості поїхали на рідну Батьківщину і є сподівання, що промоція Трускавця – як міста здоров’я та релаксації тепер повномаштабно звучатиме і у піднебесній.