Китай терміново ізолює заражені міста, число жертв зростаєПоширення смертельного вірусу 2019 nCoV, що викликає гостру пневмонію, прискорюється

Більше 2 тисяч людей заражені, 56 людей загинули. Небезпечна хвороба прийшла вже в 16 країн.

Поширення пневмонії, викликаної новим коронавірусів 2019 nCoV, сильно прискорилося. Про це повідомив голова Китаю Сі Цзіньпін. «Ми зіткнулися зі складною ситуацією, так як поширення нового коронавируса прискорюється», — заявив він у зверненні до народу.

За останніми даними, інфіковані як мінімум 2022 людини в 16 країнах світу. Загинули 56 осіб. Вилікувалися — 49 громадян. Експерти занепокоєні. За їхніми даними, новий коронавірус по темпу зараження вже обходить SARS 2003 року, який убив більше 700 людей. Більшість хворих — жителі Китаю і Гонконгу (1980 осіб). На другому і третьому місці за кількістю хворих Таїланд (7 осіб) і Малайзія (5 осіб).

вірус 2019 nCoV

У КНР 2019 nCoV вже 11 міст були терміново ізольовані через спалах 2019 nCoV. Виїзд і в’їзд заборонений, всі дороги перекриті. У зоні карантину виявилися близько 56 мільйонів чоловік. Люди бояться виходити на вулицю — міста-мільйонники спорожніли.

Для стримування поширення вірусу Пекін припинив міжміські автобусні перевезення з іншими містами. Деякі країни, наприклад Тайвань, обмежили в’їзд з Китаю.

Примітно, що, за даними видання People’s Daily, Китай вже почав розробку вакцини від нового смертельного типу коронавируса.