тупий і ще тупішийАмерику, за словами блогера, Царьов, звичайно ж, не відкрив, але дуже важливим є те, що він в черговий раз підтвердив нам присутність сил Російської Федерації на Донбасі

Блогер Денис Казанський прокоментував заяву колишнього

українського політика Олега Царьова по війні в Сирії, який допоміг викрити заяви президента Росії Володимира Путіна про те, що на Донбасі немає військ РФ.

Відомий український блогер Денис Казанський на Facebook прокоментував заяву одіозного екс-депутата Верховної Ради України Олега Царьова про недавній інцидент в Сирії, коли загинуло багато найманців, які раніше воювали на стороні ОРДЛО, про що повідомляє ДНК.

Зокрема, журналіст навів, наприклад, нещодавнє висловлювання Царьова, в якому останній повідомляв: «Військовий не може обговорювати те, що йому наказали. Якщо йому було сказано їхати до Сирії, значить він поїхав туди. І саме з такої причини вони і є військовими, а не тими, хто працює за наймом. Різниця в тому, що вони поїхали туди не за гроші, але за наказом «.

Казанський зазначає, що саме таким чином одіозний Олег Царьов видав військові секрети Москви, тоді як на Донбасі людям було наказано їхати на війну в Сирії за інтереси Росії, то це точно говорили не трактористам, не шахтарям і навіть не «ополченцям», які самі по собі ведуть війну.

Америку, за словами блогера, Царьов, звичайно ж, не відкрив, але дуже важливим є те, що він в черговий раз підтвердив нам присутність сил Російської Федерації на Донбасі. Така заява колишнього «регіонала» має особливе значення, адже це визнання прозвучало з боку прихильників Путіна. І тепер чим більше Царьов зробить таких відвертих зізнань, тим складніше російській пропаганді буде поширювати свою брехню на телебаченні.