В Покровську агітацію російських казаків зустріли в штики: «Ми Україна, чого ви з Ростова приперлися сюди?»

Соціальні мережі обурило відео з Покровська, де представник ростовського козацтва відкрито веде агітацію.

У місті Покровськ Донецької області російські козаки встановили на вулиці намет і агітують за свою партію «Держава», відкрито представляючись місцевим жителям представниками ростовського козацтва.

У соціальних мережах обговорюють відео конфлікту, який виник між місцевою жителькою і ростовським козаком, який на одній з вулиць міста в червоній наметі і папасі роздає агітаційні матеріали проросійського характеру.

Кадри публікує Д-НК на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter.

Жінка підійшла до намету з мобільним телефоном і почала розпитувати, ким є чоловік і з якої причини він знаходиться в Покровську в папасі російських козаків. Чоловік відповів, що є представником ростовського козацтва і партії «Держава» і веде агітацію за свого кандидата на виборах. Жінка закотила скандал і зажадала чоловіка повертатися назад в Росію.

«А що ви робите в Україні? Чого ви сюди приїхали? Ми Україна, я живу на Донбасі. Чого ви з Ростова приперлися сюди? Їдьте в свій Ростов і розвивайте свою область! Ви там злидні! Валить звідси!» — заявила жінка.

Відео конфлікту було опубліковано в соціальних мережах і викликало резонанс, оскільки російське козацтво на підконтрольній Україні території вільно веде агітацію.