Картка дрогобичанинаНевдовзі у громадському транспорті міста оплату здійснюватимуть безготівково

Безготівкова оплата за проїзд у громадському транспорті Дрогобича запрацює уже невдовзі, інформує Д-НК.

Це перший етап впровадження в дію «Картки дрогобичанина», першу з яких уже виготовили.

Робоча нарада щодо функціонування «Картки дрогобичанина» відбулась у Дрогобицькій міській раді під головуванням міського голови Тараса Кучми у середу, 4 березня.

Під час наради «Картку дрогобичанина» протестували, як інструмент для безконтактної оплати за проїзд у громадському транспорті.

Запрацювати Картка має уже в квітні. Для цього у громадському транспорті встановлять термінали для оплати.

Для пенсіонерів та осіб пільгових категорій «Картки дрогобичанина» видаватимуть безкоштовно. Для цього потрібно буде звернутися у відділення Ощадбанку, який виступає партнером. Безкоштовно «Картки дрогобичанина» можуть отримати і ті, хто обслуговується в Ощадбанку та має банківські карти категорії «зарплатна». Для решти Картку виготовлятимуть, відповідно до тарифів банку.

Зазначимо, що «Картка дрогобичанина» функціонує як звичайна банківська карта, але з додатковими функціями.

Вигідною «Картка дрогобичанина» буде й для пенсіонерів, адже кожному планують зарахувати 30 безкоштовних проїздів у громадському транспорті на місяць.

Для тих, хто не матиме банківської карти, повинні будуть придбати е-квиток у водія. За безквитковий проїзд – штрафуватимуть.

Над можливістю розраховуватись у громадському транспорті не лише «Карткою дрогобичанина», а й будь-якою іншою банківською карткою ще працюють.

Отримати «Картку дрогобичанина» зможуть ті, хто зареєстрований, працює чи навчається у Дрогобичі.

Як зазначив керуючий відділенням Ощадбанку у Дрогобичі Володимир Бараняк, охочі придбати Картку можуть вже звертатися у відділення для її виготовлення.

Загалом плануються, що «Картки дрогобичанина» функціонуватимуть не лише для оплати за проїзд, а й діятимуть, як картки на знижку у визначених закладах міста чи на певні групи товарів чи послуг.