карантин в ДрогобичіШколярі Дрогобича та Стебника ще тиждень не ходитимуть на навчання, аби мінімізувати кількість захворювань у школах

Ситуація із захворюванням на кір, грип та ГРВІ у Дрогобичі

та Стебнику за лишається складною.

Більше того, як зазначив головний медик Дрогобича Володимир Чуба, тенденція із захворюваністю на кір, грип та ГРВІ за останній тиждень зросла, передає ДНК з посиланням на ДМР.

За словами посадовця, приріст захворюваності на кір впродовж минулого тижня становить 25 осіб, на грип — 110 осіб. На ГРВІ з початку минулого тижня захворіло 653 осіб.

Про це йшлося під час щотижневої наради міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств ДМР та держустанов міста.

Відповідно до статистики, на грип та ГРВІ однаково хворіють як дорослі, так і діти.

З огляду на статистику міський голова Дрогобича Тарас Кучма наголосив, що рішення комісії ТЕБ та НС про продовження припинення навчально-виховного процесу у школах Стебника та Дрогобича до кінця цього тижня є правильним, оскільки це суттєво мінімізує темпи захворювання не лише серед школярів, а й педагогів та батьків.

Як зазначив начальник відділу освіти ДМР Петро Сушко, з наступного понеділка, 18 лютого, учні шкіл міст Дрогобича та Стебника ймовірно приступлять до навчання, оскільки інкубаційний період визначених захворювань серед школярів уже минув.