Наталія ЯцинаНаталія Яцина, коріння якої з Трускавця, виборює перемогу у конкурсі краси в Канаді

Уже за кілька днів у Канаді обиратимуть найкрасивішу українку в конкурсі краси та ерудиції «Міс українська

Канада-2018». Серед 80 цьогорічних дівчат-учасниць до фінішу дійшли 17 неймовірних українок з Альберти, Манітоби, Британської Колумбії, Онтаріо та Саскачевану. Що приємно, серед фіналісток престижного канадійського конкурсу є дві наші землячки Наталія Яцина та Юлія Щербан, родинне коріння яких — з Трускавця й Дрогобича. Хто отримає головну перемогу в конкурсі та одягне корону найкрасивішої української канадійки буде відомо уже 15 липня, саме цього дня у Торонто відбудеться яскраве фінальне шоу змагань. До того часу усі бажаючі своїми голосами мають можливість підтримати конкурсанток, проголосувавши за них за посиланням http://www.missukrainiancanada.com/vote/. Трускавчанка Наталія Яцина у списку претенденток під номером 9.

Наталія Яцина – племінниця трускавчанина Ігоря Паньківа, у місті-курорті народилася і виросла її мати Оксана. Сама ж дівчина вперше побачила світ у Північній Африці, з якої ще малою іммігрувала з батьками до Канади. Наталія має багато талантів і хобі: займається музикою і співом, танцями, вишивкою та фотографією, подорожує світом. Окрім цього Наталія Яцина чудова акторка, недавно вона переїхала до Нової Зеландії, де грає в театрі і готується до фіналу конкурсу «Міс українська Канада». Дівчина постійно вболіває за долю України. Навчаючись в American Academy of Dramatic Arts Conservatory в Лос-Анжелесі, брала активну участь у заходах, організованих «Євромайдан Лос-Анжелес». Участь у конкурсі для неї – це знайомство з цікавими людьми, практика української мови та можливість розповісти світові історію України

Зазначимо, конкурс «Міс українська Канада» – це сучасний молодіжний культурний проект, який має нетиповий для конкурсу краси формат, він більше наближений до талант-шоу. За правилами конкурсу, участь у ньому можуть взяти молоді дівчата та жінки українського походження віком від 18 і до 30 років, які проживають у Канаді. Відбір до змагань відбувається не стільки за зовнішністю чи модельними параметрами, хоча і вони важливі, особливу увагу організатори приділяють яскравій індивідуальності, харизмі, таланту, особливим досягненням (академічним, професійним, творчим та спортивним успіхам) учасниць, а також їхній активній життєвій волонтерській позиції. Головним ж критерієм усіх конкурсанток – є любов до України, а також бажання і спроможність розповісти світу про сучасну українську культуру.

Наталя Зелена

Джерело: Джерела Трускавця