21 травня Дрогобицький камерний хор «Легенда» у дворику Ратуші виступив з унікальною концертною програмою

Свій виступ творчий колектив приурочив до Днів Європи в Україні.

Джерело: ДМР

Хористи на чолі з диригенткою Наталією Самокішин виконали Гімн Євросоюзу «Ода до радості», пісні європейських композиторів, а також гімни країн, які активно допомагають Україні у боротьбі проти російських окупантів, інформує ДНК. Зокрема, у дворику ратуші присутні мали можливість насолодитись виконанням гімну Польщі, Великої Британії, Сполучених штатів Америки, Словаччини, Канади та Австралії. Захід відбувся за підтримки Управління культури та розвитку туризму.

Тримаємо музичний фронт. Словом, піснею та музикою ми висловлюємо вдячність народам та країнам за безцінну підтримку у нелегкий для нас час! Кожна із країн, яка нас підтримує – стала для нас надійним партнером та продемонструвала небайдужість до гуманізму та відстоювання прав людини у світі, — наголосила Наталія Самокішин.

Окрім цього, камерний хор «Легенда» систематично дає благочинні концерти, вилучені кошти з яких скеровує на підтримку українських захисників.

Нагадаємо, що самому камерному хору «Легенда» уже 51 рік, про діяльність хору знають не лише в Україні, а й у світі. Склад колективу щоразу оновлюється, але незмінним залишається довершеність вокалу та бездоганне злиття всіх голосів.

Із початком повномасштабної війни «Легенда» реалізовує цікавий та патріотичний проект – виконала та записала музичні відеоролики гімнів країн Європи, котрі нас підтримують в боротьбі з окупантом. Усі роботи можна переглянути на сайті Дрогобицької міської ради та на сторінці «Легенди» в соціальній мережі Фейсбук — https://www.facebook.com/legendachamberchoir