Котеджі і квартири у ДрогобичіКоли у вас з’являються «вільні» гроші, виникає питання — у що вигідно їх вкласти

Інвестиції завжди пов’язані з ризиком, але в разі, якщо правильно вибрати об’єкт інвестування — він принесе хороший прибуток в майбутньому.

Люди, у яких є велика сума заощаджень — від 20 тис. доларів — вирішуються на інвестицію в нерухомість. Це і не дивно, адже на нерухомості можна завжди заробити, здаючи її в оренду або самому використовувати її в своїх цілях. На нерухомості складно прогоріти, якщо ретельно перевірити документи на неї перед покупкою.

Тим часом у Дрогобичі кращий проект регіону Клубне містечко «Троянда на Граніті»

Але для того, щоб почати інвестування в нерухомість, для початку необхідно розібратися, що ж це таке і як правильно вкласти гроші. Всю потрібну інформацію ми надали для вас в цій статті, тому давайте розкладемо все по поличках.

Інвестиції в нерухомість: з чого почати

Для того, щоб почати інвестувати в нерухомість, необхідно для початку розібратися, що ж це взагалі таке, який прибуток можна отримати від такої інвестиції, а також які бувають види інвестування в нерухомість і який варіант підійде саме вам.

Таунхауси і квартири Клубного містечка «Троянда на Граніті»

Котеджі і квартири у Дрогобичі

Інвестиції в нерухомість — це вкладення грошей в споруджувані або готові об’єкти для отримання доходу. Отримати дохід від нерухомості можна двома способами:

  • здаючи її в оренду — це капітальні інвестиції;
  • перепродуючи її за більш високою вартістю — спекулятивні інвестиції.

Інвестиції в нерухомість можуть бути декількох видів. Різниця між ними в об’єкті інвестування, а також ваших цілей. Розрізняють такі види інвестицій:

  • в житлову нерухомість — коли ви купуєте квартиру або будинок для того, щоб здавати в оренду або перепродати дорожче;
  • в комерційну нерухомість — ви купуєте офіс, торгове або складське приміщення, яке також здаєте в оренду або перепродамо;
  • в зарубіжну нерухомість — набирає популярності, ви можете купити нерухомість закордоном, щоб також здавати її в оренду або перепродати;
  • в нерухомість, що будується — дуже популярний вид інвестицій, ви купуєте квартиру від забудовника на етапі котловану, яку можна буде перепродати набагато дорожче.

Інвестиції в нерухомість, як і будь-які інші інвестиції, мають свої переваги і недоліки. Давайте розберемося в них.

Переваги інвестицій в нерухомість

В першу чергу потрібно відзначити те, що вкладення в нерухомість — найнадійніші. Головна перевага нерухомості в тому, що вона не може повністю знеціниться і її вартість не впаде до нуля, як може бути, наприклад, з цінними паперами або бізнесом.

Найчастіше вартість нерухомості зростає або залишається стабільною. Але навіть якщо і трапиться таке, що ціна впаде — це буде незначна різниця. У довгостроковій перспективі ціна вирівняється до колишнього рівня.

На відміну від інших варіантів інвестицій, вкладення в нерухомість ви можете не тільки побачити на власні очі, а й навіть помацати їх.

Крім того, якщо в цьому виникне необхідність — ви в будь-який момент можете почати експлуатувати нерухомість в своїх цілях. Наприклад, заселитися в квартиру або розмістити свій бізнес в комерційній нерухомості.

Пасивний дохід від нерухомості

Вклавши свої гроші в нерухомість один раз, ви можете постійно отримувати від неї дохід, нічого не роблячи. Таке можливо, якщо ви здасте її в оренду. Погодьтеся, орендна плата в 5-10 тис. гривень стане непоганим доповненням до вашої зарплати.

Крім того, якщо вам терміново потрібні будуть гроші або ви захочете вкласти їх, наприклад, в іншій власний бізнес — нерухомість можна продати або використати як заставу при отриманні кредиту.

Надійність інвестицій

Ризик втрати своїх грошей при інвестуванні в нерухомість невеликий. За умови, що документи перевірили перед покупкою і з ними повний порядок. У цьому випадку ризики мінімальні.

Нерухомість завжди буде в ціні.

Переваги у інвестування в нерухомість досить вагомі, але все ж є і недоліки. Давайте розберемося і з ними.

Мінуси інвестицій в нерухомість

Від здачі нерухомості в оренду ви будете отримувати дохід набагато менший, ніж доведеться вкласти в неї грошей. Таке інвестування можна використовувати тільки в довгостроковій перспективі.

Посудіть самі. Якщо, наприклад, ви купили квартиру за 20 тис. Доларів і від здачі її в оренду щомісяця отримуватимете 150 доларів на місяць — ваша інвестиція окупиться лише через 11-12 років.

Та погодьтесь переваг в рази більше ніж так званих мінусів.