місто на МарсіГлава SpaceX Ілон Маск має намір розпродати все майно заради великої мети — колонізації Марса

Американський підприємець, глава компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск знову шокував громадськість. Він анонсував великий розпродаж свого майна після того, як ЗМІ назвали його найбагатшою людиною Землі.

Про розпродаж Маск оголосив в інтерв’ю виданню Business Insider, передає Д-НК. Мультимільярдер зазначив, що особиста вигода ніколи не була його самоціллю. Всі накопичені багатства він планує пустити на велику мету — колонізацію Марса.

місто на Марсі

Політ на Червону планету і створення там міста — дуже дорога справа, саме тому Маск змушений розпродавати своє майно. Крім того, пустивши особисті кошти на місію, підприємець має намір показати серйозність своїх намірів у тому, щоб колонізувати омріяну планету.

«Людство повинно стати космічною цивілізацією і міжпланетним видом», — пояснив свою мету Маск. Він уточнив, що має намір особисто спонсорувати людей, які захочуть полетіти на Марс. На це він планує пустити всі свої кошти, за винятком акцій компанії.

Варто відзначити, що недавно агентство Bloomberg оцінило стан Маска майже в 210 млрд доларів, назвавши його найбагатшою людиною Землі. Зараз мультимільярдер активно працює над місією колонізації Марса. Він планує здійснити її за 4 — 6 років.