церква ерефіїГундяєв позбувся самовладання після втрати України і почав «погрожувати» світській владі, вимагаючи будувати нові храми

Патріарх РПЦ Кирило в останні роки «зірвався з ланцюга» і

будує величезну кількість церков. У Мурманську заради собору можуть знести стадіон. Про новий скандал за участю РПЦ розповіли ЗМІ Мурманська, передає ДНК.

За 20 років правління узурпатора Володимира Путіна  в ерефії планомірно знижувалася кількість шкіл і лікарень, а ось число православних храмів зростала швидкими темпами. Так, на сьогодні в ерефії майже 40 тисяч церков (в 1990-х було менше 3 тисяч), шкіл всього 19 тисяч, а лікарень 5,4 тисячі. І Російська церква (РПЦ) на цьому не зупиняється, будуючи все більше храмів щороку.

церква ерефії

Новий собор вже скоро може з’явитися в Мурманську. Патріарх РПЦ Кирило Гундяєв після відвідування міста пригледів собі шикарне місце в самому центрі міста навпроти міської адміністрації. Той факт, що воно вже зайнято стадіоном, патріарха не збентежило — він вимагає його знести.

«Місце патріарху Кирилу дуже сподобалося на відміну від того, яке було раніше виділено єпархії», — йдеться в зверненні РПЦ до адміністрації Мурманська. Рішення поки не прийнято, проте, швидше за все, жителів Мурманська таки позбавлять стадіону.