курорт ТрускавецьХоджа Гельди Ораєв і Бегендж Абдурахманов – гості ГКК «Карпати» з Туркменістану. Ходжа із задоволенням розповідає, що сам приїхав сюди вже вп’яте і порекомендував другу

— Я приїжджаю в «Карпати» кожен рік в один і той же час – у кінці липня, на початку серпня. З першого разу мені дуже сподобалося, приємно відпочивалося. В цей час у нас, в Туркменії, дуже жарко. А у вас, на Прикарпатті, добре – приємно тепло. В «Карпатах» велика і красива територія з унікальними рослинами і міні-зоопарком, яка дає можливість в повній мірі насолодитися свіжим чистим озоном.

Домашній затишок, щира гостинність – ось що приваблює найбільше. Скрізь в оздоровниці панує дружня атмосфера. Дуже комфортний лікувальний корпус, в якому працюють справжні професіонали. Користуючись нагодою, хочу висловити велику подяку моєму постійному лікареві Володимиру Цимбриле. Після відпочинку і лікування в «Карпатах», призначених процедур, я дійсно відчуваю себе набагато краще. Крім того, кожен день, крім понеділка, я плаваю в басейні годину-півтора. А ввечері – цікава культурно-розважальна програма. Дивимось кінофільми в кіноконцертному залі, ходимо в диско-бар потанцювати. В «Карпатах» дійсно є все для повного розслабляючого відпочинку. Ніде більше не хочемо відпочивати!

Ирина Цыган, газета «Карпаты»