мордорУ ерефійському Владикавказі 21 жовтня сталася серйозна пожежа на одному з найбільших підприємств кольорової металургії мордора «Електроцинк»

Вже з’явилися перші кадри з охопленого вогнем заводу,

передає ДНК. «Електроцинк», що в ерефійському Владикавказі, спалахнув в ніч на неділю, 21 жовтня. Займання з невідомої причини виникло в приміщенні цеху електролізу, де знаходяться величезні ємності з кислотою. Спочатку площа пожежі становила 650 квадратних метрів, зараз вона зросла до 4,5 тисячі квадратних метрів. Уже відбулося обвалення покрівлі загорівся цеху, а також частини його стіни.

У пожежних поки не виходить локалізувати потужну пожежу. На боротьбу з ним кинуті всі сили в місті. Цього не достатньо — в місто направили пожежний поїзд і рятувальників з усіх регіонів Північного Кавказу. Ситуація дуже і дуже небезпечна, тому що вогонь може спровокувати потужний викид отруйних речовин в атмосферу. «Якщо буде викид отруйних речовин, то Владікавказ стане екологічною катастрофою мордора», — попередив telegram-канал «Інгушетія 2018». Деякі жителі вже тікають з міста.

За останніми даними, в «Електроцинк» вже загинув один пожежник, ще двоє постраждали і були терміново госпіталізовані. Боротьба з вогнем триває. У Мережі вже «спливли» моторошні кадри потужної пожежі в ерефії.