Google відкриває безкоштовний доступ до аналогу Zoom для відеоконференційРозмови користувачів будуть зашифровані, до того ж до відеозустрічі не зможуть приєднатися аноніми

Компанія Google вирішила відкрити безкоштовний доступ до

преміального корпоративного сервісу відеоконференцій Google Meet для всіх користувачів.

Як інформує Д-НК про це повідомили в пресслужбі організації.

«Від початку травня кожен, у кого є адреса електронної пошти, зможе зареєструватися Meet і отримати багато з тих функцій, які доступні для наших бізнес-користувачів і навчальних закладів, такі як просте планування і доступ до екрану, підписи в реальному часі і макети, які адаптуються під ваші уподобання, зокрема розширений режим мозаїки», — йдеться в повідомленні.

Як зазначається, доступність Google Meet будуть розширювати поступово для більшої кількості людей, починаючи від наступного тижня.

«Це означає, що ви, можливо, не зможете створювати зустрічі на meet.google.com просто зараз, але ви можете підписатися і отримати повідомлення, коли сервіс стане доступним», — пояснили в компанії.

За даними Google, у квітні 2020 року на базі Meet щодня проводять 3 мільярди хвилин відеозустрічей і додаються приблизно 3 мільйони нових користувачів.

«Від січня ми спостерігаємо зростання пікових показників денного використання Meet в 30 разів. А станом на минулий тиждень щоденна кількість учасників зустрічей Meet перевищило 100 мільйонів. Таке велике зростання означає і велику відповідальність. Google створює, розробляє і використовує всі продукти з урахуванням всіх вимог безпеки, забезпечуючи захист, необхідний для безпеки користувачів, їхніх даних та конфіденційність інформації», — заявили в компанії.

Зокрема, Google надає потужний набір елементів управління, таких як можливість дозволяти або забороняти вхід на зустріч, а також опція відключення або видалення учасників у разі необхідності.

«Ми не дозволяємо анонімним користувачам (без запису Google) приєднуватися до зустрічей, створених через персональні облікові записи. Коди зустрічей в Google Meet складні за замовчуванням і, отже, захищені від «вгадування» сторонніми особами. Відеокімнати Meet шифруються під час передання сигналу; всі записи, що зберігаються на Диску Google, також зашифровані. Немає необхідності встановлювати плагіни для роботи Meet в Інтернеті. Він працює повністю в Chrome і інших популярних браузерах, тому менш вразливий для загроз безпеки. Щоб використовувати Meet на мобільних пристроях, встановіть додаток Google Meet з Apple App Store і Google Play Store», — наголосили в Google, запевнивши, що дані в Meet не використовуються для реклами і не продаються третім особам.

Наразі тривалість відеозустрічей обмежена 60 хвилинами для безкоштовного продукту, однак у компанії пообіцяли не обмежувати користувачів до 30 вересня.