держказначействоТетяна Слюз переконливо доводила, що сучасні інформаційні носії дають переваги і в часі, і у використанні ресурсів

Сьогодні, 17 грудня, у мармуровій залі Дрогобицької Ратуші голова державної казначейської служби України Тетяна Слюз провела курсову нараду з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, фінансовими органами та органами місцевого самоврядування Дрогобиччини.

Участь у нараді взяли: міський голова Дрогобича Тарас Кучма, який і відрекомендував високу гостю, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, міський голова Борислава Ігор Яворський, голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор, заступник голови Дрогобицької райради Володимир Стецівка.

Тетяна Слюз побудувала свою лекцію на висвітленні роботи служби, яку вона очолює, зокрема акцентувала увагу тих, хто працює з коштами, на правилах роботи фінансових установ з казначейськими установами, оповіла про фінансову специфіку місцевих бюджетів. Детально схарактеризувала голова державної казначейської служби методику роботи з фінансовими документами, у яку агітувала впроваджувати новинки електронного документообігу. Тетяна Слюз переконливо доводила, що сучасні інформаційні носії дають переваги і в часі, і у використанні ресурсів. Відтак поспілкуватися з київською гостею у суто професійному колі фінансисти Дрогобиччини і працівники місцевого казначейства мали змогу у світлиці Ратуші.