мокшанський терористРосійський терорист Гіркін заявляє, що олігарх Сергій Курченко, який втік з України безпосередньо причетний до вбивства ватажка «ДНР»

Один з перших ватажків російських терористів на Донбасі

Гіркін заявив, що до вбивства ватажка бойовиків «ДНР» Олександра Захарченко має пряме відношення колишній український олігарх Сергій Курченко, який після «Євромайдан» 2014 року втік до Росії.

Заява про причетність Курченко до вбивства Захарченко Гіркін зробив під час прямої трансляції на своєму Youtube-каналі, відповідаючи на питання своїх передплатників. Фрагмент відео зі словами про ліквідацію Захарченко розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter відомий блогер Necro Mancer.

Один з користувачів поставив російському терористу питання, хто прибрав Захарченко. У відповідь на це він висловив свою точку зору. «Хто прибрав Захарченко? Гадаю, без Курченко тут не обійшлося», — заявив терорист. Курченко має українське і російське громадянства і на даний момент, за даними різних джерел, веде бізнес, який пов’язаний з підприємствами на окупованій частині Донбасу.