санції проти РосіїГенеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що США і Євросоюз повинні підтримувати санкції до тих пір, поки Москва не виконає свою роль у припиненні конфлікту на Сході України

Як передає Reuters, він зазначив, що Брюссель «побачив економічні санкції з боку США і ЄС і вважає важливим дотримуватися цих обмежувальних заходів».

Раніше повідомлялося, що в Кремлі не стали давати відповідь на питання про те, чи буде Москва відповідати на нові санкції ЄС, якщо вони будуть введені.

Крим увійшов до складу Росії в березні 2014 року за результатами референдуму, в ході якого переважна більшість населення республіки, брав участь у голосуванні, висловилося за таке рішення. Київ відмовився визнати підсумки референдуму. У Москві, в свою чергу, підкреслюють, що процедура приєднання Криму відповідала міжнародним правом.

Щодо Росії діють три пакета санкцій Євросоюзу. Першими були введені індивідуальні санкції проти громадян РФ і України, яких ЄС вважає відповідальними за підрив територіальної цілісності України, вони продовжені 10 березня до 15 вересня 2016 року. Секторальні обмежувальні заходи проти РФ — так звані економічні санкції діють до 31 липня 2016 року, а санкції проти Криму — до 23 червня 2016 року.