Газ в ЄСВіктор Медведчук після поїздки в ерефію наполегливо пропонував Україні купувати газ в мордора в два з половиною рази дорожче, ніж він продається в Європі

Про це написав політолог Олександр Палій, передає ДНК.

Раніше повідомлялося, що путін починає «газову війну», агресор пригрозив залишити Україну без газу. Він зазначає, зараз газ в Європі коштує 110 доларів за 1000 кубометрів. Але ми все пам’ятаємо, як перед самими виборами в березні Юрій Бойко з Віктором Медведчуком розповідали, яка це класна ціна ерефійського газу — 260 доларів і треба, не роздумуючи, погоджуватися, швидше миритися з мордором і приймати такі класні її умови.

Олександр Палій итакож пише, є ще один чудовий політик — Юлія Тимошенко. Вона зараз розповідає, що у відносинах з мордором треба почати все з «чистого аркуша», тому що накладене нею ж ярмо на український народ, яке коштувало Україні, за даними «Нафтогазу», 32 мільярди доларів, а якби не суд в Стокгольмі, то це було б більше 100 мільярдів, тобто дефолт закінчується 31 грудня 2019 року. Вартість газу, за якою Україна купує його, різко знизилася. Уряд переглянув тарифи на «блакитне паливо» для українців.