чемпіонат з хортингу25-26 лютого в місті Кропивницький пройшли одразу три рейтингові турніри з хортингу

Чемпіонат України в розділі «Показовий виступ» серед кадетів, юніорів та дорослих та в розділі «Сутичка» серед дітей, Відкритий чемпіонат Кіровоградської області в розділі «Сутичка» серед кадетів та юніорів та Кубок України в розділі «Сутичка» серед дорослих. На ці змагання з’їхалося біля 370 спортсменів зі всієї України.

Потужною командою з бійців, «показушників» та суддів приїхала в Кропивницький і команда «Галицькі Леви» Львівської обласної федерації хортингу (Президент Віталій Плеханов, тренер Денис Іваницький). І Леви виклалися на повну та привезли додому найвищі

нагороди всіх трьох турнірів. На Чемпіонаті України в розділі «Показовий виступ» попри щоразу вищий рівень суперників, постійний ріст команди Кіровограда, «Галицьким Левам» не було рівних. Золоті медалі в командному розряді вибороли Анастасія Фаль, Діана Спариняк, Христина Піць, Семен Фаль та Андрій Дубовий. Семен Фаль та Андрій Дубовий здобули також золото у парному розряді, а дівчача пара Анастасія Фаль та Діана Спариняк стала другою і принесла в скарбничку «Галицьких Левів» дві срібні медалі. Третє срібло виборола Дар’я Дахіна в особистому розряді. Четверте срібло Чемпіонату України здобув для команди десятирічний Ростислав Копач в розділі «Сутичка». Бронзу в абсолютній ваговій категорії «понад 60 кг» у віці 12-13 років зумів вибороти Павло Буник.

Срібло Відкритого чемпіонату Кіровоградської області в розділі «Сутичка» серед кадетів та юніорів здобув Юрій Білінський також в абсолютній вазі понад 70 кг серед кадетів 14-15 років.

Під завісу змагального дня всі чекали поєдинків дорослих на Кубку України в розділі «Сутичка». І тут найстарші «Галицькі Леви» Роман Шуманський та Микола Босюк виклалися на 200 відсотків та потішили тренера блискучими виступами та двома золотими медалями. Так Роман Шуманський, якому лише 2 лютого цього року виповнилося 18 років, вперше виступав серед дорослих і у не своїй, важчій ваговій категорії. І тут зумів показати красиву та видовищну боротьбу з двохбальними кидками та достроково задушливим прийомом виграти дві сутички! Блискуче переміг у своїй категорії і Микола Босюк.