Футбольна школа в Стебнику25 серпня на засіданні організаційного комітету Спортивного клубу “Стебник” було розглянуто питання про створення футбольної школи в нашому місті

Метою такої школи бачимо культивування здорового способу життя, спорту та покращення роботи нашого клубу в дитячому футболі. Планується розробити відповідне положення про діяльність нової структури, передбачити кошторис на її функціонування, на придбання спортінвентарю, проведення домашніх і виїзних турнірів для дітей. Вже в цьому році ми зможемо взяти участь у чемпіонаті області в дитячій лізі, і при можливості, навіть, у двох вікових групах.

Щоб наша доросла команда успішно виступала в майбутньому, на обласному рівні, ми повинні більше уваги приділяти дитячому футболу. Саме цим вирішив зайнятись спортклуб. Влітку наші діти їздили в Вінницю на всеукраїнський турнір. На цих змаганнях юні стебничани вирізнялись своєю сміливістю в грі, своїм бажанням досягти успіху, перемоги, який би суперник не був. В результаті нас знову запросили – знову на всеукраїнський дитячий турнір у Вінницю, з 27 по 29 вересня.

Прикро, що весь фінансовий тягар у поїздках лягає на плечі батьків цих хлопчиків. Ми вважаємо, що на такі заходи слід передбачати кошти в місцевому бюджеті, адже діти представляють своє рідне місто, улюблений Стебник, на різноманітних, різного рівня, турнірах. Потрібно також і нам самим в Стебнику, організовувати такі спортивні дійства. А для цього вже й стадіон має бути належний, і де розмістити, і чим зайняти дітей-гостей варто потурбуватись. Вірю, поступово ми зможемо, ми повинні дійти до такого рівня.

Йосип Бандура, голова СК «Стебник», газета «Воля громади»