Ванесса Параді Зйомки українсько-литовсько-польсько-французького фільму «Іній» стартували в грудні 2016 року і майже два тижні тривали на кордоні з анексованим Кримом

Французька співачка та актриса Ванесса Параді, відома за кінострічками «Красуні в Парижі», «Дівчина на мосту», «Біле весілля» та ін., зіграє в драмі «Іній» Шарунаса Бартаса про війну на сході України, повідомляє «Діалог UA».

Як повідомляє прес-служба Спілки кінематографістів України з посиланням на Variety, фільм «Іній» є спільним виробництвом Литви, України, Франції та Польщі.

За сюжетом, литовському хлопцеві Рокасу випадає випадкова можливість побувати в Україні і побачити бойові дії і справжню окупацію. Він відправляється з Литви в Україну разом з гуманітарним конвоєм, де знайомиться з двома військовими журналістами, одного з яких грає француженка Ванесса Параді. У підсумку сувора військова реальність виявляється набагато більш жорстокою, ніж ілюзорні романтичні уявлення литовця.

Варто відзначити, що зйомки «Інею» почалися в грудні 2016 року. При цьому близько двох тижнів вони тривали на кордоні з анексованим Кримом.

Над картиною працюють компанії KinoElektron (Франція), Studija Kinema (Литва), «Інсайт Медіа» і «Татофильм» (Україна) та Donten & Lacroix (Польща).

Також повідомляється, що Держкіно уклало 19 жовтня 2016 року контракт про надання державної підтримки фільму «Іній» розміром 11 млн 480 тис. грн. При цьому загальна вартість кінострічки склала 39 млн 900 тис грн.