ерефійські проституткиВ Мордорі набрав шалену популярність обмін скрепного сексу на послуги

Масова продажна любов все більше захоплює регіони самої «скрепной» країни на світі. Згідно з офіційними даними, проституцією в ерефії займаються близько мільйона жінок і чоловіків, проте фахівці впевнені, що статистика занижена як мінімум в три рази.

У суспільстві набирає небувалу популярність так звана «побутова проституція», коли секс готові запропонувати за послуги (електрика або сантехніка), побутова техніка, смартфон і навіть продукти харчування, передає «Вільна преса». Видання констатує: стало з’являтися все більше оголошень в інтернеті, де чоловіки і жінки відкрито пишуть, що розплатяться натурою за товари або послуги.

Наприклад, у самотньої жінки в квартирі течуть крани або потрібна заміна електропроводки і вона, виходячи з вартості години роботи найдешевшої повії, розміщує оголошення у відповідному блозі, що в обмін на ремонт буде «любити» благодійника стільки-то раз і в певних позах енну кількість часу. Пропозиції такого роду ерефійці пристосувалися розміщувати на великих сайтах безкоштовних оголошень. За допомогою інтимної складової, ремонтуються комп’ютери і квартири, вирішуються житлові питання, купуються мотоцикли і багато іншого, корисного у господарстві.

ерефійці проститутки

ерефійці проститутки

ерефійці проститутки

ерефійці проститутки

ерефійці проститутки

Експерти пов’язують таке явище з економічною кризою, через яку населення збідніло, а купівельна спроможність впала до нуля. При цьому, в товарах і послугах потреба не пропала. Такий «товарообмін» особливо актуальний для збіднілого населення ерефійської провінції. Глава Асоціації секс-працівників та їх прихильників «Срібна троянда» Ірина Маслова підтвердила інформацію про зростання ринку проституції. Вона вказала на те, що в країні скорочуються робочі, тому люди змушені йти в цю сферу. При цьому через кризу відбулося падіння попиту на послуги «жриць кохання», а це змусило їх знижувати ціни за надані послуги, а то і зовсім погоджуватися на бартер.