SamsungЗустрічаємо новий флагман Samsung — видовищні кадри

У четвер, 3 серпня 2017 року, після декількох витоків інформації і поширених чуток Samsung нарешті офіційно презентував свій новий Leader 8 — найкрутіший телефон-розкладачку в світі.

Відомий раніше тільки по своєму модельному номеру SM-G9298 Leader 8 — це андроідофон з двома дисплеями, скандально навороченим залізом і приголомшливим дизайном.

Samsung

Представлений спочатку для китайського ринку телефон оснащений двома 4.2-дюймовими дисплеями Full HD Super AMOLED — одним спереду і іншим всередині. Зовнішній екран використовується для швидкого доступу до повідомлень, часу, фотографуванню і т. д.

Samsung

Телефон має один з найбільш сильних на сьогодні процесорів Snapdragon 821, 4 Гб оперативної пам’яті, 64 Гб накопичувач, батарею на 2,300 мА, 12-мегапіксельну основну і 5-мегапіксельну передню камери. Також телефон оснащений датчиком сканування відбитку пальця, підтримує і бездротову зарядку.

Загалом, зустрічаємо зменшений варіант Galaxy S8 у вигляді розкладачки. Ціна на апарат поки що не оголошена. За матеріалами BGR, переклад редакції «Діалог.UA», повідомляє ДНК