Через відсутність централізованого опалення або надання послуг низбкої якості споживачам доводиться займатися пошуками альтернативного рішення. Не завжди виходить встановити індивідуальне опалення, цей процес пов’язаний із певними складнощами. Насамперед висока вартість. Крім того, потрібне отримання дозволів, виконання перепланування, яке відповідатиме технічним вимогам.

Щоб одержати тепло за короткий термін, достатньо купити термія електро обігрівачі. Пристрій відрізняється простотою монтажу, для встановлення не потрібно порушувати обробку. Невеликі габарити конвекторного обігрівача дозволяють використовувати його для будь-якого приміщення. Швидка тепловіддача дозволить максимально швидко обігріти кімнату. Термія – конвектор українського виробництва, який популярний у покупців завдяки чудовому співвідношенню високої якості та бюджетної ціни.

Конвектор Термія – переваги

В основі роботи електричного конвектора лежить природна циркуляція повітряних потоків. Форма конвекторного обігрівача найчастіше прямокутна. Нагрівальний елемент розташований усередині корпусу. На поверхні – отвори, які необхідні для того, щоб повітря циркулювало. Конструкція продумана таким чином, щоб повітряні маси, що надходять з нижніх та бічних отворів, нагрівалися від нагрівального елемента, а потім виходили через отвори, виконані в лицьовій частині корпусу.

В результаті електричний конвектор Термія обігріває приміщення завдяки спрямованому потоку нагрітого повітря. Це дозволяє отримати тепло швидко. Крім того, нагрівання буде рівномірним по всій площі.

Електрообігрівачі Термія оснащуються низькотемпературними нагрівальними елементами, для виготовлення використовується спеціальний сплав. Вони розігріваються швидше, ніж нагрівачі трубчастого типу. Віддача тепла починається протягом хвилини після включення пристрою в мережу. Конвектори Термія відрізняються високим ККД, тому що вся енергія використовується для обігріву приміщення. Обігрівачі інших типів спочатку прогрівають теплопровідне середовище та корпус, після чого починається віддача тепла до кімнати.

Термія – обігрівач, який має масу переваг:

  • Енергоефективність. У процесі роботи енергія витрачається у мінімальній кількості.
  • Низькими тепловтратами. Відбувається обігрів лише необхідної ділянки приміщення.
  • Висока якість. Усі пристрої повністю відповідають стандартам, прийнятими у Європі та Україні.

Купити електроконвектор Термія можна за дуже вигідною ціною. Насамперед обладнання виробляється на українському підприємстві. Можна вибрати пристрій із базовим механічним керуванням та мінімумом функцій, також є моделі, які працюють безшумно, відрізняються великою кількістю корисних налаштувань. Підлогові пристрої мають вбудований захист від перекидання, для ізоляції нагрівальних елементів застосовується якісне екранування.

Де придбати конвектор Термія зі швидкою доставкою по всій країні?

Термія — обігрівачі, які користуються популярністю в українських споживачів. Вони випускаються у великому асортименті, тому важливо підібрати потрібну модель. Насамперед необхідно відштовхуватися від:

  • площі обігріву;
  • споживання електроенергії;
  • практичності та терміну служби.

Обов’язково потрібно враховувати умови, в яких експлуатуватиметься обігрівач.

Нагрівач Термія, ціна якого дуже вигідна, придбати легко. Для цього достатньо завітати на будь який украънський інтернет-магазину. Звичайно обирайте відомі. У каталозі можна вибрати необхідну модель, вивчити її технічні характеристики. Якщо з вибором виникають складнощі, достатньо зв’язатися із представником інтернет-магазину у телефонному режимі. Фахівці допоможуть вибрати пристрій, який буде максимально ефективним. Замовлення оформляється на сайті або телефоном, на обробку витрачається мінімальна кількість часу.