злочини ДрогобиччиниДвоє мешканців Дрогобицького району, не маючи жодних дозвільних документів, організували видобуток піщано-гравійної суміші у заплавах та руслах річки Бистриця

Про це повідомляє ДНК з посиланням на відділ комунікації

поліції Львівської області

Видобуту суміш вони надалі реалізовували як будівельний матеріал фізичним та юридичним особам. Працівники управління захисту економіки у Львівській області затримали зловмисників під час незаконного видобутку корисних копалин – у них вилучено екскаватор та вантажну автомашину.

«Відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 240 (незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення) КК України. Санкція статті передбачає покарання – штраф або обмеження волі на строк до двох років, або позбавлення волі на той самий строк», – йдеться в повідомленні.

Для нарахування завданих навколишньому середовищу збитків залучено спеціалістів Державної екологічної інспекції у Львівській області. Досудове розслідування триває.

злочини Дрогобиччини

У поліції нагадують, що видобуток піщано-гравійної суміші та інших корисних копалин у заплавах та руслах річок заборонено чинним природоохоронним законодавством, окрім того, це призводить до непередбачуваних, а інколи й катастрофічних наслідків під час весняних повеней.

Фото: Нацполіція