дитина родила дитинуУ пологовому будинку № 1 м. Львова 12-річна школярка із Борислава народила здорову дівчинку вагою 2,5 кг.

Щоб пологи пройшли вдало, школярці провели кесарів розтин.
Новонароджена дівчинка вагою 2,5 кг і зростом 48 см з’явилася на світ з ознаками незрілості, тож дитину перевели в Львівський обласний неонатальний центр Львівської обласної клінічної лікарні для ретельного обстеження і лікування.

За словами лікаря-неонатолога Ірини Носової, яка опікується немовлям, з дівчинкою зараз усе гаразд. Вона народилася недоношеною, у 35 тижнів, але особливих відхилень у розвитку нема.

Маля вже само смокче з пляшечки, має гарний апетит і швидко набирає вагу. Дівчинку з інкубатора уже перевели в ліжечко, а наприкінці минулого тижня після проходження відповідного лікування виписали додому.

Відомо, що батьком дитини є 18-річний сусід школярки. Керівник Львівського центру прав людини Олександр Атаманюк стверджує, що новоспеченого батька можуть притягнути до відповідальності за ст. 155 ККУ (Статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості), що передбачає позбавлення волі на строк до 5 років. При цьому саме поняття статевої зрілості є виключно біологічним та індивідуальним і тому визначається у кожному конкретному випадку, на підставі обов’язкової судово-медичної експертизи. Наразі, за цим фактом Бориславським відділенням поліції відкрито кримінальне провадження, у рамках якого проводиться ряд експертиз.

Як повідомляє Інтернет-портал «Zaxid.net», 12-річна породілля разом зі своєю 31-річною мамою, підписала контракт із телеканалом «Інтер» про участь у телевізійному шоу. Про це журналістам повідомила сама проділля, яку у п’ятницю, 29 вересня, виписали разом з донечкою із пологового відділення.

Молода мама розповіла, що дитина народилася вагою 2,5 кг за допомогою кесаревого розтину. Дівчинка здорова, без відхилень у розвитку. Назвуть її Діаною і дадуть прізвище матері. Розповісти більше мама відмовилась, посилаючись на контракт із «Інтером», про суму контракту також не зазначила. Відомо, що за участь у подібних шоу їхні герої отримують 30-40 тис. грн.

Юну породіллю з пологового зустрічала вся сім’я – мама, братики й сестрички. Батько дитини до пологового не приїхав. Про нього юна породілля не хоче говорити.
Молода мама, яка навчається у шостому класі, не буде відвідувати школу, вона продовжить навчання вдома.

Мати 12-річної породіллі не знала про її стан до 33 тижня вагітності. Прикметно, що тепер уже 31-річна бабуся сама має шестеро дітей. Найменшій доньці – лише вісім місяців. Юна породілля є другою з шести дітей у сім’ї.