новини Львівщини - пікетиАвстосотня вимагає громадського контролю над Інспекцією Держархбудконтролю

Створити Громадську раду при Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю вимагають ГІ «Автосотня самооборони» та ГФ «Рабів до раю не пускають». Більше двох місяців названа структура надсилає «відписки» про неможливість громадського контролю. Хоча законодавство дозволяє, а громада вимагає моніторингу за структурою, діяльність посадовців якої неодноразово було визнано судом, як корупційні дії.

Громадські активісти вимушені були вдруге пікетувати Інспекцію Держархбудконтролю у Львівській області. Під час першого пікетування, у квітні, біля споруди Інспекції активісти зруйнували будиночок з доларових купюр, як символ корумпованості. Нагадаємо, посадовці Держархбудконтролю вже притягувались до суду за зловживання владою та хабарництво.

Другий пікет довелось влаштувати через подальші «відписки» керівництва обласної Інспекції, у яких відверто ігнорується законодавство та робиться все для того, аби не допустити громаду до контролю за державною структурою. «Керівництву Держархбудконтролю у Львівській області не варто надалі ховатись за паперами. Краще показати прозорість та відкритість та створити Громадську раду. Тим більше, що такі ради створено фактично при всій державних органах влади на Львівщині», — зазначив керівник ГФ «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський.

Тож якщо упродовж найближчого місяця при Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області не буде створено Громадської ради, активісти залишають за собою право на більш радикальні дії.

 

 

ДОВІДКА:

ГФ «Рабів до Раю не пускають» та ГІ «Автосотня» утворились під час Євромайдану для нагляду за органами влади, люстрації посадовців та надання юридичної, охоронної, аналітично-інформаційної допомоги усім потребуючим громадянам. Гаряча лінія: (050)815-96-00, (068)750-13-85, (063)939-76-10. Для ЗМІ:(098)882-35-65. E-mail: rdrnp2014@gmail.com.  Сайт: rdrnp.org