У Львові народний депутат Олександр Юрченко скоїв дорожньо-транспортну пригоду, перебуваючи у стані наркотичного сп’яніння, а потім напав на водія пошкодженого автомобіляю.

Про це повідомило видання Varta I з посиланням на потерпілого водія Всеволода Боровця, передає Д-НК.

Перебуваючи у Львові у невідомих справах, киянин Олександр Юрченко, який пройшов у Верховну раду від партії «Слуга народу», скоїв ДПТ на площі Міцкевича. На своєму незадекларованому авто Ford Mustang, народний обранець заднім ходом в’їхав у автомобіль Volkswagen Jetta, який стояв у заторі на  головній дорозі.

Після зіткнення народний депутат, перебуваючи в неадекватному стані, намагався утекти з місця пригоди,  проте не зумів здійснити нешляхетний намір, тому що дорога була заблокована автомобілями, які стояли у «корку».

Водій пошкодженого автомобіля Volkswagen Jetta Всеволод Боровець вирішив задокументувати цей трафунок, бо не щодня у твоє авто в’їжджає народний обранець у неадекватному стані. Ініціатива водія Volkswagen Jetta не припала до душі парламентареві, тож він накинувся на Всеволода Боровця з кулаками, завдав тілесних ушкоджень і відібрав смартфон. Мабуть, на згадку про Львів.

Патрульні, які як на диво швидко прибули на місце автопригоди, запідозрили у депутата наркотичне сп’яніння, яке підтвердили медичні працівники.

 Депутат Гео Лерос повідомив, що в крові нардепа Юрченка знайшли «забійний коктейль» – амфетамін, кокаїн і марихуану. А при такій нагоді звернувся до президента Зеленського, в якого раніше був радником.

 Депутат Гео Лерос емоційно написав: «Володимир Зеленський, ти ж обіцяв посадити Юрченка за те, що він з його господарем Холодовим вимагав хабар за законопроєкт по відходах! Сьогодні Юрченко на своєму незадекларованому Мустангу ледь не вбив людей, перебуваючи під кайфом, влетів у Фольксваген у Львові.  Після аварії він намагався втекти, його затримали місцеві. У його крові були знайдені важкі наркотики, дивіться фото в пості.

 Це так вони з Тищенко форуми проводять?

 Ти покриваєш цих виродків, але скоро над твоїм кодлом може відбутися самосуд!

Я нагадаю, що голова твого офісу – головний корупціонер країни, а його кум торгував героїном, я це довів документально.

 Інший член вашої банди пан Холодов займається рейдерством, а його раб Юрченко не відповідає за скоєнні корупційні злочини та під кайфом давить людей своїм спортивним авто, бо відчуває безкарність.

 Нагадаю, пів року тому НАБУ зафіксувало та оприлюднило відео, де Юрченко вимагав, а потім отримав хабар, але спокійно перебуває на волі, бо голосує за будь-які ваші забаганки. Це все відбувається, через те, що всі бачать, як президент плює на закони!

Ти х€рово закінчиш, Володимире Олександровичу!

 Тобі теж було б добре здати нарешті тест на наркотичні речовини, бо адекватності в тобі дуже мало».

«Подвиги» депутата Юрченка

У середині серпня 2020 року правоохоронці зафіксували факт передачі та отримання народним депутатом Юрченком, через посередника, першої частини обумовлених коштів. 26-27 серпня 2020 року була запланована передача другої частини коштів. Проте подальше виконання спеціального завдання було зупинене.

 15 вересня 2020 року повідомлено про підозру помічнику народного депутата за ч.5 ст.27 ч.4 ст.368 КК України.

 17 вересня 2020 року прокурором САП за дорученням Генерального прокурора повідомлено про підозру народному депутату України – члену комітету ВР України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Дії народного обранця кваліфіковані за ознаками злочину, передбаченого ч.4 ст.368,  ч.4 ст.27 та ч.4 ст.369 КК України.

 Спочатку генеральна прокурорка Венедіктова відмовлялась підписати підозру депутатові Юрченкові й скерувати справу до суду, проте згодом під тиском громадськості змінила своє незрозуміле налаштування.