штрафи таксіПідприємство, що надає послуги таксі, оштрафували через неоформлених працівників

Таксисти працювали на території приміського вокзалу у Львові та залізничного вокзалу у Дрогобичі.

Відтак, Головним управлінням Держпраці у Львівській області застосовано фінансову санкцію на загальну суму 300 тис.грн на підприємство, що зареєстроване у м. Дрогобич та надає послуги таксі. Про це інформують у вказаному відомстві.

Штраф накладено на підставі абзацу 2 частини 2 статті 265 КЗпП України у зв’язку з вчиненням порушення вимог частини першої та третьої статті 24 КЗпП України та постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 41. На підприємстві зафіксовано фактичний допуск працівників до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення органів ДПС про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Неоформлених працівників, зокрема водіїв, інспектори праці Головного управління виявили в ході проведення інспекційного відвідування у грудні 2020 року під час здійснення виходу за фактичною адресою місця здійснення господарської діяльності підприємства – на тій же території приміського вокзалу у м. Львів та залізничного вокзалу у м. Дрогобич.